• O sklepie Kolarti.pl

Witaj drogi Kliencie, mamy nadzieję, że nie przypadkiem odwiedziłeś naszą stronę i nie opuścisz jej bez opłacalnego i niezbędnego zakupu.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu do salonów manicure, fryzjerskich i kosmetycznych, a także kosmetyków, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych dla branży beauty.
Salon kosmetyczny powinien charakteryzować się stylowym designem, wykwalifikowanym personelem i oczywiście wysokiej jakości narzędziami i sprzętem, po spojrzeniu na które, można od razu zrobić pierwsze wrażenie.
Wszyscy nasi pracownicy starają się przyjmować, przetwarzać, pakować i wysyłać zamówienia — szybko i sprawnie, a co najważniejsze, zrobić wszystko tak, abyś wrócił do nas po kolejne zakupy.
Nieważne, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym w zakresie usług manicure, fryzjerstwa, przedłużania rzęs. Każdy potrzebuje, dobrego i jakościowego sprzętu i materiałów do pracy z klientami, ponieważ kluczem do sukcesu jest jakość pracy. Pomożemy Ci w tym!
Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości materiałów i narzędzi, w dowolnej ilości, każdemu mistrzowi urody, od początkującego do profesjonalisty.