• Prądy Darsonvala

Aparat Darsonval

Darsonval to aparat do fizjoterapii i zabiegów kosmetycznych. Za pomocą pulsującego prądu zmiennego urządzenie rozszerza naczynia krwionośne, poprawia ukrwienie i odżywienie skóry i błon śluzowych, a także włosów. Wcześniej urządzenie było używane głównie w szpitalach, ale teraz istnieją modele, które można wykorzystać w domu.

Aparat Darsonval umożliwia wykonanie szerokiego zakresu specjalistycznych zabiegów dzięki zaawansowanym i wysoce skutecznym możliwościom elektromasażu. Urządzenia te zostały zaprojektowane tak, aby stymulować skórę, tkanki i mięśnie. Cząsteczki ozonu, które powstają w trakcie stosowania Darsonvala, mają właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu jest to świetna metoda leczenia różnych chorób skóry i łagodzenia objawów wielu innych skórnych przypadłości. Ponadto aparat Darsonval okazał się skuteczny także w redukcji zmarszczek i poprawie sprężystości skóry, poprzez stymulację krążenia krwi.

Aparat Darsonval na cellulit

Stymulujące właściwości elektromasażu Darsonval mogą poprawić koloryt i strukturę skóry poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i promowanie odnowy komórek. W rezultacie po zabiegu możemy spodziewać się gładszej, jędrniejszej skóry. Aparat Darsonval ma więc bardzo szerokie zastosowanie i dobroczynne działanie poprzez pobudzanie i intensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz leczenie wielu różnych schorzeń — trądziku, łupieżu, łojotoku, odmrożeń czy nawet nerwobóli.