Każdy salon kosmetyczny lub studio potrzebuje dobrej jakości lampy do manicure. Jakość manicure zależy przede wszystkim od oświetlenia. Niewłaściwie oświetlone miejsce pracy może być przyczyną niedokładnych zabiegów kosmetycznych. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania, które mogą się pojawić, gdy szukasz oświetlenia dla manikiurzystki. Lampa do manicure pozwoli uniknąć niepotrzebnego zmęczenia oczu, oświetlając bezpośrednio powierzchnię roboczą. Obecnie wiele firm zajmuje się produkcją specjalnych opraw oświetleniowych, które można zainstalować na stole. Różnią się wzorem i kolorem. Jak wybrać lampę do manicure?

Lampa na biurko do manicure

Lampy stołowe można zamontować w blacie za pomocą wspornika, co pozwoli zaoszczędzić miejsce na stole. Większość z nich jest produkowana przy użyciu nowoczesnej kompaktowej energooszczędnej lampy, która jest w stanie zapewnić około 8000 godzin ciągłej pracy.

Lampa na biurko

Lampa bezcieniowa do manicure

Lampa dzięki swoim właściwością nie odbija światła w paznokciach, co gwarantuje nam większą widoczność podczas robienia manicure to ważny atrybut, który pozwala mistrzowi dostrzec wszystkie drobne szczegóły, a dzięki rozproszonemu światłu o wystarczającej jasności eliminuje nadmierne zmęczenie oczu. Zazwyczaj konstrukcja lampy do manicure jest dość prosta.
Lampa bezcieniowa

Lampa kosmetyczna do manicure

Wybierając lampę kosmetyczną, najważniejsze jest jej przeznaczenie. Najpierw musimy zastanowić się, czy chcemy oświetlić blat, bo nad nim pracujemy, czy może w dół na jej dłoń podczas wykonywania manicure. Lampy kosmetyczne mają możliwość regulacji kąta nachylenia lub posiadają elastyczne ramiona.
Lampa kosmetyczna

Podsumowując, należy stwierdzić, że wybór lamp do oświetlenia miejsca pracy manikiurzystki na współczesnym rynku branży kosmetycznej jest dość zróżnicowany. Nie będzie trudno kupić niezbędny sprzęt, jeśli masz pewną wiedzę na temat produktu. Szczegółoweinformacje można uzyskać odwiedzając katalog naszej strony internetowej.

Sprawdź naszą ofertę